Firma Ramex začala svoju činnosť v máji 1996. Sídlo firmy sa nachádzalo v malom obchode na ul. Kolejowa 27 v Nowy Sacz. S postupom času vznikali ďalšie pobočky, medzi inými v Piwnicznej, Mszanie Dolnej, Zakopanom, Gorlicach, Krakowie, Warszawie. Pozícia Ramex-u na poľskom trhu sa každým rokom posilňovala, a firma do svojho rozvoja neustále investovala. Prelomovým momentom v našej histórii bolo otvorenie partnerskej firmy na území Slovenska - Ramex s.r.o so sídlom v Prešove.

Z ulice Kolejowej sme sa presťahovali do nového sídla na ulici Wiśniowieckého 123 C. Dňa 24. Novembra roku 2007- prebehlo slávnostné otvorenie "Centra stavebných materiálov Ramex", kde je sídlo firmy s modernými sklady, ktoré zaisťujú obsluhu dodávok ako pre individuálnu tak veľkoobchodných klientov vrátane zásobovanie všetkých pobočiek firmy Ramex. Súčasťou komplexu na ulici Wiśniowieckého v Nowy Sacz je tiež benzínová stanica s otváracou dobou od pondelka do soboty.

Modernou architektúrou sa Ramex už navždy zapísal do novosandecké krajiny. Vo februári roku 2008 Starosta mesta Nowego Sacz udelil firme Ramex I. Miesto v súťaži o "Najkrajšie objekty kreslené svetlom". Zamestnanci firmy Ramex sú vysoko kvalifikovanou skupinou špecialistov, ktorí Vám poskytnú odbornú a kompetentné informáciu, prispôsobí ponuku individuálnym požiadavkám, navrhnú Vám najlepšie riešenie, poradí Vám ako az čoho stavať. ".

V salóne kúpeľom Vám sú k dispozícii poradcovia, ktorí Vám za použitia moderných projektov navrhnú vysnívanú kúpeľňu.

 

V súčasnej dobe je Ramex dynamicky sa rozvíjajúcou firmou, ktorá sa špecializuje na obsluhu maloobchodného, investičného a veľkoobchodného trhu v rozsahu predaja a dodávky stavebných materiálov, stavebnej chémie, obkladov a materiálov pre komplexné vybavenie kúpeľní. V roku 2009 vzniklo vo firme oddelení vodno-kanalizačných investícii, ktoré sa komplexne zaoberá dodávkou materiálov na veľké investičné zámery realizované v mestách a obciach na území celého Poľska, ako aj na území Slovenska. Produkty nachádzajúce sa v našej ponuke majú záruku najvyššej kvality a vlastné požadované certifikáty a atesty.

V priebehu niekoľkých rokov existencie firmy sme sa pripojili k skupine popredných poľských distribútorov stavebných materiálov. Za svoju vysokú pozíciu na trhu vďačíme atraktívnym obchodným podmienkam, ktoré ponúkame našim klientom, dobré príprave pre komplexnú obsluhu investícií, termínovaných dodávkam a patrične kvalifikovaným zamestnancom .

 

 

 

Toto už niekoľko rokov potvrdzuje fakt, že sme súčasťou elitného klubu "Gazele Biznesu - Gazely obchodu" - najdynamickejšie rozvíjajúcich sa firiem na poľskom trhu a už dvakrát nám bol udelený - v roku 2007 a 2008 - titul "Lídra trhu" pre najlepšiu firmu v Poľsku zaoberajúca sa veľkoobchodom a maloobchodom so stavebnými materiálmi. Sme tiež víťazom súťaží "Poľský Úspech" a "Solídna Firma". Naše ďalšie ocenenie si môžete pozrieť v záložke "Ocenenie a Ceny".Ramex to nie sú iba stavebné materiály. Naším klientom ponúkame tiež dopravné služby, či služby bagrovanie. Doprava a špedícia je jednou zo základných činnosťou firmy Ramex už od jej samotného založenia.

 

Sme vybavení vozidlami:

  • dodávky a nákladné vozidlá s kapacitou 1 až 24 t.
  • Objemné vozidlá na prepravu polystyrénu a minerálnej vlny,
  • Sklápače typ HDS,
  • bagr JCB 4CX.

 

Ponúkame prepravu ako v Poľsku, tak i v zahraniči na území Európskej únie. V pripade plnení zákaziek dlhodobejšieho charakteru, radi sa prispôsobíme logistickému systému klienta a prevezmeme zodpovednosť za povinnosti spojené s realizáciou odovzdaných úloh a procesov.

 

 

 

 

Dúfame, že aj Vy nám zveríte dôveru a pripojíte sa k širokému rozsahu našich stálých a spokojných klientov spolupracujúcich s našou firmou, krátko povedané: