mieszalnia10 mieszalnia2 mieszalnia3 mieszalnia4 mieszalnia6 mieszalnia7 mieszalnia8 mieszalnia9

 

Premýšľate o zmene? Chcete pre seba vybrať univerzálnu, originálnu farbu, ktorú nikde ale nemôžete nájsť? Príďte k nám!

Poradíme Vám, aký produkt bude najlepšie, ukážeme Vám všetky dostupné palety farieb vďaka ktorým sa jednoduchšie rozhodnete o výbere presne také farby, o ktorej snívate.

 

Naša ponúka :

NCS je jedným z najznámejších systémov farieb na svete je normou okrem iného vo Švédsku, Nórsku a Španielsku. Dostupný je tiež u Nás. Natural Colour System umožňuje popísať všetky farby. Preto ak sa Vám nedarí nikde nájsť farbu, o ktorej snívate, nestrácajte čas a príďte k nám, náš poradca Vám pomôže vo výbere a namieša Vám presne takú farbu, akú chcete mať v obývacej izbe, jedálni, kuchyni či v kúpeľni.

Atlas je jednou z najznámejších, oceňovaných a súčasne najsilnejších poľských značiek. Široká škála vysokej kvality produktov, komplementárnych a vzájomne kompatibilných, vytváraných v súlade s aktuálnymi potrebami trhu a očakávaniami Klientov, ako aj s predpismi v rozsahu ochrany životného prostredia. Atlas neustále zdokonaľuje svoje produkty, hľadá nové riešenia. Produkty Atlas dostupné v našom Obchode sú okrem iného minerálne, akrylové, silikátové, silikónové a silikónové tenkovrstvové omietky a silikónové, silikátové, akrylové farby a vonkajšie farby.

Univerzálne a špeciálne prispôsobené pre rôzne druhy podláh produkty Firmy Baumit tvoriaci kompetní paletu produktov. Štrukturálne omietky dokonalej kvality, minerálne, modelované, mozaikové omietky a dekoratívne farby, dekoratívne nátery, to všetko sú produkty najvyššej triedy, ktoré u Nás nájdete.

Ročne je pri použití lepidiel, omietok alebo farieb BOLIX dokončovan cca 4,5 mln metrov štvorcových rôznych fasád. Firma BOLIX je popredným poľským výrobcom stavebnej chémie, špecializujúca sa na produkciu fasádnych systémov a značka firmy je synonymom vysokej kvality stavebných riešení za dostupnú cenu. Preto tiež v našom Obchode nemôže chýbať ponuka produktov BOLIX a to takých, akými sú tenkovrstvové vonkajšie omietky: silikónové, akrylové, minerálne, dekoratívne a akrylové omietky a farby pre vonkajšie aj interiérové použitie.

Okrem toho v našej ponuke nájdete tiež farby na drevo, kov a mozaiky popredných výrobcov.

 

 

Naše prednosti :

  • moderné Miešačka Omietok a Farieb,
  • profesionálne poradenstvo,
  • originálne balené produkty výrobcu sú zárukou najvyššej kvality,
  • miešame omietky a farby priamo na mieste,
  • sme schopní namiešať takmer každú farbu omietky alebo farby z našej palety farieb,
  • vďaka spolupráci s výrobcom sme schopní v priebehu niekoľkých dní spracovať každú receptúru podľa dostupnej palety farieb výrobcu,
  • pripravujeme vzorky vybraných farieb tak, aby si klient mohol sám vybrať, aký odtieň mu bude vyhovovať.

 

 

U nás nájdete farbu, ktorú hľadáte

 

Výrobcovia :

atlas.jpg bolix.jpg dekoral.jpg dulux.jpg nieka.jpg nobiles.jpg