1 2 3 4

 

Zabezpečujeme dodávku tovaru do firiem, skladov stavebných materiálov, veľkoobchodov, dodávateľských i developerských firiem na území celého Poľska.

Vyznačujeme sa dlhoročnými skúsenosťami, profesionalitou a angažovanosťou. V našej ponuke okrem iného nájdete zatepľovacie systémy, stavebné chémiu, sádrokartónové systémy (dosky, profily a príslušenstvo), izolačné materiály (minerálna vlna, polystyrén, membrány, hydroizolačné roztoky), okenné a dverové rámy. Širokú škálu stavebných materiálov, okrem iného cement, vápno, stavebná keramika, kanalizačné a drenárné systémy, keramické obklady regionálnych i európskych výrobcov.

Zabezpečujeme stavebné a dokončovacie materiály najvyššej kvality.

 

Distribúcia

Dloholeté skúsenosti, školenia a partnerské vzťahy s klientmi posilnili našu pozíciu na trhu so stavebnými materiálmi. Už po mnoho rokov sme popredným distribútorom produktov firiem: Bolix, Atlas, Rigips, Isover a mnohých ďalších výrobcov./p>

 

Naše prednosti:

  • flexibilný obchodní zástupcovia, ktorí Vás navštívia vo Vami vybranom termíne,
  • kvalifikovaní zamestnanci, ktorí Vám poradia v každej etape spolupráce,
  • bohatý sortiment, flexibilné obchodné podmienky,
  • profesionalita,,
  • pravidelné školenia zamestnancov prebiehajúce ako v sídle firmy tak v zahraničí,
  • Niekoľkonásobné ocenenie, ktoré nás odlišujú od našej konkurencie,
  • pravidelná a bezpečná doprava

 

 

Programy

Program pre Dodávateľa je príležitosťou nielen pre dodávateľov, ktorí sú vo fáze počiatkov vlastného podnikania, ale aj pre tých dodávateľov, ktorí majú v obore už dlhoročné skúsenosti alebo pre našich stálych klientov. Náš program zahŕňa samé výhody pre tých z účastníkov, ktorí sa prihlásia ako prvý. Zaručujeme reklamu v Magazíne vydávanom v 50 tisícové nákladu, reklamu na billboardoch, 1000 zł na štart ... viac informácií nájdete v záložke Prihlásiť sa do Programu pre Dodávateľa..

 

Investície

Od začiatku činnosti firmy Ramex je jednou z hlavných priorít Firmy komplexné obsluha investícií vo všetkých ich etapách. Sme firmou v Malopoľsku, ktorá zaručuje komplexnú obsluhu v každej jej etape počnúc od odborného poradenstva, cez výber tovaru ušitého na mieru potrieb Klienta, po presné a pravidelné dodávky objednaného sortimentu priamo ku Klientovi.

Sústreďujeme sa predovšetkým na obchod so stavebným materiálom. Pre uspokojovanie potrieb našich klientov máme vytvorené oddelenie, ktorého hlavnou úlohou je obsluha investícií. Oddelenie disponuje zodpovedajúcim vybavením a skladá sa zo skúsených ľudí z oblasti stavebníctva, čo garantuje obsluhu na najvyššej možnej úrovni.

Aktívne sa zúčastňujeme dodávok našich materiálov na investičné zámery na území Malopoľska a celej krajiny. Zákazky spracovávame nezávisle na tom, či sa jedná o rekonštrukciu alebo stavbu nového objektu.

zNamiDoCelu_.png

 

 

 

 
Naše Realizácie
Szpital1 Szpital2

Rozšírenie nemocnice im. J. Śniadeckého v Nowy Sacz o Onkologicke oddelenie – budova u Špecializované nemocnice im. Jedrzej Śniadeckého bola dokončená v roku 2012 a bola jednou z najdôležitejších investícií, ktoré v Nemocnici prebehli za posledných niekoľko rokov. Onkologické centrum slúži nielen obyvateľom Nowego Sacz, ale aj obyvateľom Malopoľského vojvodstva i celého Poľsku.

 

 

 

 

Kapielisko1 Kapielisko2

Kúpaliska na Radwanowě - Piwniczna Zdrój – kúpalisko v Piwniczna je rekreačný objekt, ktorý je okrem iného vybavený krytým a vonkajším bazénom, rekreačným bazénom, pláží, hydromasážnou vaňou. Bazén je otvorený ak pre obyvateľov mesta tak pre turistov. Stavba kúpaliska trvala na prelome rokov 2010 - 2013 vďaka Malopolskému Regionálnemu Operačnému Programu pre roky 2007-2013.

 

 

 

 

DomKrynica1 DomKrynica2

Nový Kúpeľný dom Krynica – renovácia Kúpeľného domu v Krynici zahŕňala práce týkajúce zateplenia celej fasády a výmenu jednej z horných terás a celej dolnej terasy. Práce osviežili celý vzhľad objektu, ktorý je už po mnoho rokov vizitkou Krynici.

 

Iné:

  • • Kúpalisko Szczawno Zdrój
  • TOSiR Tarnów
  • PWSZ Nowy Sącz